Par mums

Skandināvijas kravu pārvadājumu eksperti

Mēs nepiegādājam kravas visā pasaulē. Mēs darām tikai to, ko protam darīt izcili. Skandināvijas reģionu daudzu gadu laikā esam iepazinuši līdz sīkākajām niansēm, tāpēc droši saucam sevi par Skandināvijas pārvadājumu ekspertiem.

Mūsu pieejas pamatā ir klienta vajadzību izpratne, elastīgums un pretimnākšana, vienmēr meklējot labāko loģistikas risinājumu, lai jūsu krava iespējami ātri un droši sasniegtu galamērķi.

Mēs augstu vērtējam stabilu sadarbību ar klientiem, tāpēc līdz ar kravu pārvadājumiem piedāvājam svarīgus papildpakalpojumus: distribūciju, uzglabāšanu, muitas dokumentu kārtošanu un apdrošināšanu.

Mūsu specialitāte ir droši un precīzi sauszemes kravu pārvadājumi starp Latviju un Skandināviju. Skandināvijas loģistikas tirgus pieļauj tikai pašus augstākos standartus. Mēs labi zinām, ko nozīmē tiem atbilst. Ne velti 80% uzņēmumu, ar kuriem mēs strādājam, kļūst par mūsu pastāvīgiem klientiem.

Mēs strādājam gan ar lieliem, gan maziem uzņēmumiem — vienlīdz efektīvi piegādājam kravu gan ar kravas auto uz lielu rūpnīcu, gan ar minibusu uz mazu kafejnīcu.
Katru sūtījumu izvērtējam individuāli, izvēloties tam piemērotāko piegādes maršrutu un izdevīgākos sadales centrus.
80% mūsu kravu nonāk galamērķī divu darba dienu laikā.

No puspaletes līdz pilnai piekabei un vairāk

Gan pilnas, gan saliktas kravas sūtām vairākas reizes nedēļā. Līdzās parastajām kravām piedāvājam arī dažādu klašu ADR kravu piegādi atbilstīgi starptautiskajām prasībām.

Jūsu kravas gabarīti krietni pārsniedz standartus? Mums tā nav problēma — esam pārvadājuši pat helikopteru un naftas iegūšanas ierīces, tāpēc droši uzņemamies transportēt kravas, kas ir platākas par 2,5 m, augstākas par 2,6 m, garākas par 13,6 m un smagākas par 24 t.

Sekojam līdzi kravai

Mūsu speciālisti rūpīgi uzrauga jūsu kravu visā tās piegādes laikā un vajadzības gadījumā operatīvi modificē pārvadājuma maršrutu, izmantoto transportu un citus parametrus. Jūsu pasūtījumu kontrolē viens menedžeris, ar kuru varat ātri sazināties, lai saņemtu konsultāciju vai pieteiktu papildpakalpojumus.

CMR/NSAB 2000

Visus pakalpojumus sniedzam saskaņā ar CMR konvenciju un Skandināvijas kravu ekspeditoru asociācijas vispārējiem noteikumiem (NSAB 2000), kas paredz pārvadātāja atbildību līdz 8,33 SDR par kilogramu. Vērtīgām kravām piedāvājam arī papildapdrošināšanu.

Loģistika
Ar preču eksportu Scanfreight Latvia darbs nebūt nebeidzas, jo ne visur ir iespējams piebraukt ar lielām 17m garām automašīnām, tāpēc tiek izmantotas mazākas. Iespējams, ka viena klienta krava ir jāsadala un jānogādā vairākās vietās. Dažkārt var būt nepieciešamas kravas piegādes mašīnas ar liftu vai kravas izkraušana ar krānu.

Loģistikā jums viss ir atrisināts?

Saņemiet vēl labāku piedāvājumu:

+371 65801515