Kravu pārvadājumi uz Skandināvijas valstīm un Eiropu

Kravu pārvadājumi uz Skandināvijas valstīm un Eiropu

Sauszemes kravu pārvadājumi uz Skandināvijas valstīm
Scanfreight Latvia veic regulārus tiešos kravu pārvadājumus uz Zviedriju, Norvēģiju, Dāniju un Somiju. Visās šajās valstīs ir uzņēmuma biroji, kas nodrošina pilnu kravu kontroli un to drošu nonākšanu jebkurā Skandināvijas vietā. Loģistikas speciālisti un citi mūsu darbinieki rūpīgi uzrauga pārvadājumus līdz līgumā noteiktajam galapunktam, kā arī sniedz konsultācijas un dažādus papildu pakalpojumus.

Kravu pārvadājumi uz Norvēģiju

No puspaletes līdz pilnai piekabei un vairāk Gan pilnas, gan saliktas kravas sūtām vairākas reizes nedēļā. Līdzās parastajām kravām piedāvājam arī dažādu klašu ADR kravu piegādi atbilstīgi starptautiskajām prasībām. Jūsu kravas gabarīti krietni pārsniedz standartus? Mums tā nav problēma — esam pārvadājuši pat helikopteru un naftas iegūšanas ierīces, tāpēc droši uzņemamies transportēt kravas, kas ir platākas par 2,5 m, augstākas par 2,6 m, garākas par 13,6 m un smagākas par 24 t. No Latvijas uz Norvēģiju kravas sūtām šajās nedēļas dienās: Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena X X X No Norvēģijas uz Latviju kravas piegādājam šajās nedēļas dienās: Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena X X Plašs partneru tīkls Norvēģijā Pateicoties mūsu sazarotajam loģistikas tīklam Zviedrijā, Norvēģijā, Somijā un Dānijā, mēs spējam dažu darba dienu laikā piegādāt jūsu kravu jebkurā Skandināvijas punktā. Scanfreight Latvia kravas pārvadājumi tiek veikti uz šādām Norvēģijas pilsētām: 1−2 dienas 2−3 dienas 3−4 dienas Oslo Kristiansand Bodo Drammen Stavanger Bergen Aalesund Trondheim Sekojam līdzi kravai Mūsu speciālisti rūpīgi uzrauga jūsu kravu visā tās piegādes laikā un vajadzības gadījumā operatīvi modificē pārvadājuma maršrutu, izmantoto transportu un citus parametrus. Jūsu pasūtījumu kontrolē viens menedžeris, ar kuru varat ātri sazināties, lai saņemtu konsultāciju vai pieteiktu papildpakalpojumus.

Kravu pārvadājumi uz Somiju

Divpusējās ekonomiskās attiecības starp Latviju un Somiju Latvijas kopējais preču un pakalpojumu tirdzniecības apgrozījums ar Somiju ir aptuveni 1 miljards eiro gadā, kas ierindo Somiju 9. vietā Latvijas ārējās tirdzniecības partneru sarakstā. Visi pakalpojumi tiek sniegti saskaņā ar CMR konvenciju un Skandināvijas kravu ekspeditoru asociācijas vispārējiem noteikumiem (NSAB 2000), kas limitē pārvadātāja atbildību par preces zudumiem, vērtības samazināšanos vai bojājumiem līdz 8.33 SDR par kilogramu. Par dokumentēto nokavējumu maksimāla kompensācija pārvadājuma cenas apmērā. Ja vērtībā pārsniedz 8.33 SDR par kg, iesākam atsevišķu pārvadājuma apdrošināšanu. No Latvijas uz Somiju kravas sūtām šajās nedēļas dienās: Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena X X X No Somijas uz Latviju kravas piegādājam šajās nedēļas dienās: Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena X X Plašs partneru tīkls Somijā Pateicoties mūsu sazarotajam loģistikas tīklam Zviedrijā, Norvēģijā, Somijā un Dānijā, mēs spējam dažu darba dienu laikā piegādāt jūsu kravu jebkurā Skandināvijas punktā. Starptautiskie auto kravu pārvadājumi tiek veikti uz šādām Somijas pilsētām: 1 diena 1−2 dienas 2−3 dienas 3−4 dienas Helsinki Turku Vaasa Oulu Tampere

Kravu pārvadājumi uz Dāniju

Divpusējās ekonomiskās attiecības starp Latviju un Dāniju Dānija ir Latvijas 10. lielākais ārējās tirdzniecības partneris un 10. lielākais ārvalstu investors. No Latvijas uz Dāniju kravas sūtām šajās nedēļas dienās: Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena X X X No Dānijas uz Latviju kravas piegādājam šajās nedēļas dienās: Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena X X Plašs partneru tīkls Dānijā Pateicoties mūsu sazarotajam loģistikas tīklam Zviedrijā, Norvēģijā, Somijā un Dānijā, mēs spējam dažu darba dienu laikā piegādāt jūsu kravu jebkurā Skandināvijas punktā. Transporta pārvadājumi tiek veikti uz šādām Dānijas pilsētām: 2 dienas 2−3 dienas Copenhagen Aalborg Aarhus Vyborg Odense Esbjerg Scanfreight partneru kravu noliktavas atrodas visās minētajās pilsētās. Tālākas piegādes iespējams veikt visā Dānijas teritorijā.

Kravu pārvadājumi uz Zviedriju

Divpusējās ekonomiskās attiecības starp Latviju un Zviedriju Zviedrija ir viens no svarīgākajiem Latvijas eksporta partneriem ar 7,3 % no kopējā eksporta apjoma. Likumsakarīgi, ka uzņēmums Scanfreight Latvia ir attīstījis regulārus auto kravu pārvadājumus uz Zviedriju un no šīs valsts. No Latvijas uz Zviedriju kravas sūtām šajās nedēļas dienās: Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena X X X No Zviedrijas uz Latviju kravas piegādājam šajās nedēļas dienās: Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena X X Plašs partneru tīkls Zviedrijā Pateicoties mūsu sazarotajam loģistikas tīklam Zviedrijā, Norvēģijā, Somijā un Dānijā, mēs spējam dažu darba dienu laikā piegādāt jūsu kravu jebkurā Skandināvijas punktā. Transporta pārvadājumi tiek veikti uz šādām Zviedrijas pilsētām: 1 diena 1−2 dienas 2-3 dienas 3 dienas Stockholm Gothenburg Sundsvall Umea Jonkoping Orebro Malmo Minētajās pilsētās atrodas Scanfreight partneru noliktavas, no kurām tālākas piegādes iespējams veikt visā Zviedrijas teritorijā.

Kravu pārvadājumi uz citam valstīm

Sauszemes kravu pārvadājumi uz citam valstīm
Scanfreight Latvia veic regulārus tiešos kravu pārvadājumus uz Eiropu (pamatvirzieni: Lielbritānija, Francija, Itālija, Vācija, Nīderlande, Beļģija, Čehija, Polija). Loģistikas speciālisti un citi mūsu darbinieki rūpīgi uzrauga pārvadājumus līdz līgumā noteiktajam galapunktam, kā arī sniedz konsultācijas un dažādus papildu pakalpojumus.

Kravu pārvadājumi uz Lielbritāniju

Scanfreight piedāvā transporta pakalpojumus no Latvijas uz Lielbritāniju un atpakaļ. Starptautiskie auto kravu pārvadājumi tiek veikti uz šādām Anglijas pilsētām: No Latvijas uz Lielbritāniju kravas sūtām šajās nedēļas dienās: Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena X X X No Lielbritānijas uz Latviju kravas piegādājam šajās nedēļas dienās: Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena X X Plašs partneru tīkls Lielbritānijā Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. 2-3 dienas 3-4 dienas London Bristol Manchester Nottingham

Kravu pārvadājumi uz Eiropu

Divpusējās ekonomiskās attiecības starp Latviju un Eiropu Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. No Latvijas uz Eiropu kravas sūtām šajās nedēļas dienās: Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena X X X No Eiropas uz Latviju kravas piegādājam šajās nedēļas dienās: Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena X X Plašs partneru tīkls Eiropā Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. Transporta pārvadājumi tiek veikti uz šādām Zviedrijas pilsētām: 1 diena 1−2 dienas 2-3 dienas 3-5 dienas Warsaw Berlin Frankfurt Nantes Antwerp Stasbourg Barcelona Prague Zurich Milan

Loģistikā jums viss ir atrisināts?

Saņemiet vēl labāku piedāvājumu:

+371 65801515